Црвена звезда победом у Крагујевцу преузела прво место

224

У заосталој утакмици четвртог кола Прве лиге Црвена звезда је као гост савладала браниоца титуле Економац у Крагујевцу резултатом 9:4 и петом узастопном победом још једном доказала да је највећи фаворит за освајање титуле!

Јунак славља Београђана био је Бразилац Талес – стрелац чак три гола.

Црвено-бели су тријумфом у „Језеру” престигли ФОН и после пет кола, уз максималан бодовни учинак, налазе се на челу табеле.

У дербију 6. кола Прве лиге црвено-бели ће гостовати другопласираној екипи ФОН-а, а тај дуел је на програму у суботу 2. новембра од 21 час.

Економац – Црвена звезда 4:9 (1:2)

Крагујевац – Дворана: „Језеро”. Гледалаца: 500. Судије: Александар Минић (Књажевац), Оливер Николић (Ниш) и Братислав Динић (Крагујевац). Стрелци: 1:0 Дигић у 8, 1:1 Д. Поповић у 9, 1:2 Петров у 9, 2:2 Стојчевски у 21, 2:3 Рнић у 24, 3:3 Миливојевић у 27, 3:4 Копања у 30, 3:5 Талес у 30, 4:5 Стојчевски у 34, 4:6 Талес у 36, 4:7 Талес у 37, 4:8 Станојевић у 38, 4:9 Петров у 40. минуту. Жути картон: Милановић (Економац). Црвени картон: Милановић (Економац) у 23. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Економац 6 (4-2) , Црвена звезда 3 (2-1).

ЕКОНОМАЦ: МИЛАНОВИЋ, ДИГИЋ, ВАСИЋ, СТОЈЧЕВСКИ, МАРИНКОВИЋ, Миленковић, Раденковић, Миливојевић, Тадић, Гавриловић, Стојановић, Милосављевић, Дугалић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: КОЉАЈИЋ, ПЕРИЋ, Д. ПОПОВИЋ, КОПАЊА, ПЕТРОВ, Рнић, Б. Поповић, Бркић, Талес, Станојевић, Роксић.

Претходни текстЦрвена звезда – Рудар 23:24 (11:13)