Омладинци до победе за четири минута

89

Омладинци Црвене звезде победом су украсили последње овосезонско гостовање.

Јединство – Црвена звезда 0:2 (0:2)

Гледалаца: 100. Судија: Марко Ивковић. Стрелци: Ераковић у 8. и Јочић у 12. минуту.

Јединство: Петровић, Бошковић, Владисављевић, Филиповић, Тмушић, Ристовски, Радибратовић, Јолачић, Арсовић, Обрадовић, Мочић.

Црвена звезда: Гордић, Милисављевић, Стајић, Аџибаба, Савић, Ераковић, Новаковић, Стојановић, Купусовић, Јочић, Бурмаз.

Црвено-бели јуниори су на гостовању Јединству из Уба остварили 21. првенствени тријумф, а све дилеме по питању победника ученици Николе Пуаче решили су у првом полувремену.

Упркос чињеници да су Звездини омладинци сусрет 28. кола дочекали без шанси да одбране шампионску круну пружили су још једно врло добро издање, а вођство тиму из Љутице Богдана донео је Страхиња Ераковић главом проследивши центаршут Јочића са левог бока у мрежу.

Богдан Јочић је четири минута после асистенције стигао и до поготка, хладнокрвно преточивши асистенцију Стојановића у гол за 2:0.

Таленти који стасавају иза југа Маракане до краја утакмице су држали меч под потпуном контролом, а резултат из 12. минута испоставио се као коначан.

Коло пре краја такмичења Звездини омладинци имају 66 освојених бодова уз учинак од 21 победе, три ремија и пет пораза.