Реми Приморца и Звезде

75

Ватерполисти Црвене звезде изборили су реми 6:6 против Приморца у 7. колу Триглав регионалне лиге.

Црвено-бели су на почетку меча били одлични и повели са 1:2 колико је било на крају прве четвртине. Уследио је преокрет домаћих у другом делу игре, а на крају треће четвртине било је 6:3 за Приморац. Домаћи су били надомак победе, али је наш тим са два гола у завршници смањио заостатак, а онда је Кристијан Шулц у последњим тренуцима меча донео бод Црвеној звезди.

Најефикаснији на мечу био је управо Кристијан Шулц са три гола, а по један за Црвену звезду постигли су Вељко Танкосић, Лука Перковић и Душан Васић.

У наредном колу Триглав регионалне лиге ватерполисти Црвене звезде гостују Шапцу.

ПРИМОРАЦ – ЦРВЕНА ЗЕВЗДА 6:6 (1:2, 2:0, 3:1, 0:3)

Котор – Базен: Никша Бућин. Судије: Синиша Матијашевић и Лазар Анђелић. Играч више: Приморац 10(4), Црвена звезда 11(2). Петерци: Приморац 1(0), Црвена звезда 1(1).

ПРИМОРАЦ: Шубладзе (8 одбрана), Драшковић, Црепуља 1, Петровић, Матковић, Гопчевић 2, Иванковић 1, Павличевић, Вишњаков 1, Гргуревић, Кријешторац 1, Мачић, Радњић, Секулић. Тренер: Петар Вицо.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Краљ (16 одбрана), Танкосић 1, Максимовић, Бурсаћ, Перковић 1, Васић 1, Битадзе, Жежељ, Илић, Поповић, Шулц 3, Радовић, Тодоровски, Љубеновић. Тренер: Дејан Савић.