Реми омладинаца

50

Омладинци Црвене звезде ремизирали су са Бродарцем (1:1) у одложеном мечу 7. кола Омладинске лиге Србије.

Продор Лукича и ударац у 14. минуту донели су домаћину предност коју је очувао до завршнице меча.

Нешто офанзивнија улога Терзића у последњој четвртини меча, уз свежину играча са клупе, донела је црвено-белима конкретније шансе, а заслужени бод обезбедио је Дејан Јовељић у судијској надокнади, после одличног пријема и ударца који је Марјановић успео само да окрзне.

Наши јуниори, после осам кола имају учинак од четири победе и по два ремија и пораза, а већ за викенд очекује их гостовање у Нишу.

Бродарац – Црвена звезда 1:1 (1:0)

Терен: Стадион Бродарца. Стрелци: Лукић у 14. за Бродарац, а Јовељић у 90+2. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Пејић, Лукић, Јовановић, Л. Илић (Бродарац), Јовичић (Црвена звезда).

Бродарац: Драгићевић, Јанковић, Новаковић, Пејић, Ђ. Јовановић, Марјановић, Стојановић (од 75. Кнежевић), Ј. Илић (од 84. Л. Илић), В. Јовановић (од 50. Вукосављевић), Аћимовић (од 50. Глишић), Лукић (од 88. Влаовић).
Црвена звезда: Крстовић, Кукољ (од 86. Купусовић), Терзић, Ајдиновић (од 58. Стојанчић), Миликић, Јовичић, Великић (од 46. Стајић), Стојановић, Јовељић, Јочић (од 58. Бурмаз), Дедијер (од 46. Ђорђевић).