Рутинска победа кадета

46

Кадети Црвене звезде победили су резултатом 4:0 Слободу из Ужица у 6. колу Кадетске лиге Србије и наставили тријумфални низ.

Изабраници Славољуба Ђорђевића били су бољи ривал током целог меча, а мрежу Ужичана начели су у 11. минуту кад је прецизним ударцем Пантовић савладао Вујичића.

Црвено-бели бисери предност су удвостручили у 54. минуту, а најспретнији у петерцу Слободе, после корнера, био је Илић. Седам минута касније Бабић је потопио све лађе гостију из једанаестерца који је претходно над њим начинио Радојевић.

Коначан резултат поставио је Ђуричковић у последњим тренуцима меча, ставивши тако печат на пету Звездину победу у шест кола.

Црвена звезда – Слобода 4:0 (1:0)

Терен: Помоћни терен стадиона „Рајко Митић“
Судија: Бора Маринковић (Београд)
Стрелци: Пантовић у 11′, Илић у 54′, Бабић (из једанаестерца) у 61′ и Ђуричковић у 90′
Жути картони: Радојевић у 60′ (Слобода)

Црвена звезда: Ћопић, Митровић, Радовановић, Матић, Лукић, Писар (од 66′ Васиљевић), Радуловић (од 46′ Њамцуловић), Илић, Бабић (од 66′ Пиплица), Елевен (од 60′ Илић), Пантовић (од 66′ Тошковић).
Слобода: Вујичић (од 83′ Томић), Рељић (од 56′ Тешић), Радојевић, Шопаловић (од 81′ Цема), Опарница (од 71′ Томашевић), Опачић, Митровић, Гудурић, Јаковљевић (од 84′ Јањић), Врбић, Лакетић.