Јовељић, три гола за нову победу

104

Омладинци и кадети Црвене звезде забележили су победе над Спартаком у последњем колу предвиђеном за ову јесен.

Омладинци Црвене звезде јесењи део сезоне завршили су на првом месту на табели. Последња утакмица пред паузу била је против Спартака. Голом Јовељића са беле тачке, црвено-бели су повели, али гости су до паузе успели да изједначе, а потом и да поведу у наставку утакмице.

Нису посустали наши омладинци. Дејан Јовељић је новим голом донео Звезди изједначење, а у самој завршници наши играчи успели су да постигну још два гола. Најпре Алекса Терзић у 81. минуту, а затим и још једном Дејан Јовељић у 84. минуту.

Кадети Црвене звезде окончали су јесењи део сезоне на првом месту, али осим тог похвалног податка треба истаћи и чињеницу да су кадети ове јесени забележили све победе! Невероватан успех наших кадета! Ни Спартак није имао снаге да заустави Звездине дечаке који су победили резултатом 6:0.

Омладинци: Црвена звезда — Спартак 4:2 (1:1)

Терен: На Ади
Судија: Иван Стаменковић
Стрелци: Јовељић у 16′ (пен), 62′ и 84′, Терзић у 81′ за Црвену звезду, а Станаћев у 38′ и у 57′ (пен) за Спартак.

Црвена звезда: Гордић, Јанковић, Терзић, Ракић, Ераковић, Јокић, Босић (од 89′ И. Илић), Сантрач (од 84′ Томић), Николић (од 90′ Гаврић), Станојев, Јовељић (од 86′ Шикањић).

Спартак: Докић, Станаћев, Јовић, Дамјановић (од 84′ Јокић), Брунчевић, Звеканов (Од 64′ Средојевић), Павловић, Вукићевић, Марковић, Милијашевић (од 89′ Стојановић), Матијевић.

Кадети: Црвена звезда — Спартак 6:0 (3:0)

Судија: Урош Ржић
Стрелци: Стојановић у 26′, Јочић у 41′(пен) и 45′, Купусовић у 51′ и 88′, Аџибаба у 68′.

Црвена звезда: Крстовић, Јанкулов, Стајић (од 73′ Радовановић), Аџибаба, Савић, Пуповић, Великић (од 79′ Пулетић), Стојановић, Бурмаз (од 46′ Купусовић), Јочић (од 79′ Несторовић), Дедијер (од 73′ Јовичић).

Спартак: Јанковић (од 46′ Стајковић), Мијић (од 53′ Будимир), Видовић (од 70′ Бобић), Чабрило, Цетина, Јанчић, Жижа, Божовић (од 52′ Ђуричковић), Бијеловић, Молнар, Ђурасовић (од 49′ Каурин).

Претходни текстЦрвена звезда мтс на јуниорском Ф4 АБА лиге!
Следећи текстЧукарички – Црвена звезда 1:2 (1:0)