Славље црвено-белих у Пожеги

134

Рукометаши Црвене звезде савладали су Слогу у Пожеги 30:25 (15:14), у оквиру 2.кола плеј-офа Суперлига. Најефикаснији је Иван Мошић са 7 голова.

Након Спартака протекле недеље, изабраници Ненада Перуничића славили су и на тешком гостовању у Пожеги против Слоге и остварили две победе у прве две утакмице на старту плеј-офа.

Црвена звезда је боље отворила утакмицу и контролисала игру током читавог тока. Расположени су били црвено-бели и имали резултат и победу у својим рукама. У другом полувремену, углавном смо видели гол за гол, Звезда није испуштала предност ни у једном моменту, иако је претежно играла са играчем мање, а у последњих пет минута црвено-бели су ушли са 4 гола предности и одагнали сваку сумњу око победника меча.

Мошић је постигао 7 голова и био најефикаснији у Црвеној звезди, капитен Дејан Бабић је постигао шест. У редовима домаћина, Крсманчић је постигао 11 голова.

Након ремија Војводине и Динама из Панчева, у среду у „Шумице“ стижу Новосађани па ће црвено-бели имати прилику да валоризују две победе са старта плеј-офа.

Слога – Црвена звезда 25:30 (14:15)
Пожега, Градска хала. Гледалаца: 900. Судије: Ненадић (Младеновац), Стефановић (Београд). Седмерци: Слога 7 (6), Црвена звезда 0. Искључења: Слога 4, Црвена звезда 14 минута.
СЛОГА: Стевановић, Вокши 1, Павић, Родић, Крсманчић 11 (6), Гемаљевић, Кнежевић 3, Павловић 3, Спасић 2, Јанићијевић 2, Гојковић, Владисављевић, Илић, Димитријевић, Јевтић 3, Миленковић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Шотић 2, Павловић 2, Мошић 7, Ћоровић, Продановић, Андрејевић, Палевић, Љубојевић 3, Љубеновић, Милосављевић, Шћепановић, Златановић, Матичић 2, Д.Бабић 6, Кљајић 5, А. Бабић 3.