Доналд: Не разумем шта се десило

92

Фудбалери Црвене звезде нису успели да забележе победу у 153. окршају са вечитим ривалом.

Деловало је да ће црвено-бели славити на рођендан, али на крају су ривали поделили бодове.

Веома сам разочаран. Ово је трећи пут да губимо бодове у дербију у последњим минутима. Као да у другом полувремену ни не играмо, није ми јасно зашто. Много смо боље стајали у првом делу. У реду, нисмо изгубили, али када примиш онакав гол на крају, не можеш да не будеш незадовољан. Не знам шта нам се дешава у завршницама, мораћемо да направимо пажљиву анализу, али тренутно смо сви веома разочарани. Дерби не може да се игра само једно полувреме — рекао је Доналд.

По Доналдовом мишљењу фудбалери Црвене звезде и те како имају за чим да жале.

Осећам се као да нисмо ни играли фудбал у другом полувремену. У реду, водили смо 1:0, ни не морамо лепо да играмо, али онда морамо да приведемо утакмицу крају и победимо. Мислим да је гол последица наше грешке, а не њихове добре игре. Није била тактика да се повучемо, али имали смо резултат и није било разлога да срљамо. Али, морали смо да сачувамо мрежу — истакао је Доналд.