Победа црвено-белих дама на почетку сезоне

32

Шампионке Србије одлично су започеле нову сезону. Црвена звезда је пред својим навијачима била боља од екипе Таш 2000 у првом колу резултатом 11:5.

Екипа Таш 2000, у којој наступају ватерполисткиње из нашег погона, била је равноправан ривал у првој четвртини. Црвено-беле су потом додале гас и до краја друге четвртине имале су предност од три гола.

У наставку сусрета Звезда је своје вођство повећала и рутински привела меч крају. Најефикасније у нашем тиму биле су Јована Пантовић, Јована Дујовић, Наташа Симић и Нада Мандић са по два постигнута поготка.

У другом колу Црвену звезду очекује тешко гостовање екипи Сенте, са којом се прошле године борила за пехаре у Купу и Првенству Србије.

Црвена звезда – Таш 2000 11:5 ( 2:2, 4:1, 3:0, 2:2)
Базен Ташмајдан. Гледалаца 200. Судије: Петровић и Бељин. Искључења: Црвена звезда 6, Таш 2000 7.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Александровић, Пантовић 2, Ћоровић 1, Николенџић, Дујовић 2, Симић 2, Мандић 2, Дјордјевић 1, Васковић, Ивковић 1, Јаковљевић, Вујовић,  Радојичић. Тренер: Брадић.
ТАШ 2000: Лазић, Илић, Рудић 1, Марјановић, Јосифовић, Лука, Новаковић 3, Илић, Дамјановић 1, Војиновић, Ружић, Згоњанин, Мишковић Тренер: Згоњанин