Победа над Старом Пазовом

52

Кошаркашице Црвене звезде забележиле су нову победу у Првој женској лиги Србије. Овога пута противнице су им биле кошаркашице из Старе Пазове. У хали ”Баскет сити” пред око 100 гледалаца наше кошаркашице су убедљиво победиле екипу Старе Пазове резултатом 78:53.

Црвено – беле су одлично отвориле утакмицу и већ на крају прве четвртине резултат је био 19:12. Почетак друге четвртине наше кошаркашице започеле су добро, али су противнице из Старе Пазове ипак успеле да се врате у меч и убаце исти број поена као и црвено – беле (16-16). Почетак другог полувремена протекао је мирно по наше кошаркашице. Александра Станаћев водила је нападе Звезде и успела да забележи 13 поена уз 7 асистенција. Александра Црвендакић поново је била на висини задатка и постигла 15 поена уз 7 скокова и исто толико асистенција. Катарина Вучковић била је најефикаснија и постигла је 19 поена, а Мина Јовановић допринела је новој победи са 16 постигнутих поена, и била је најбоља под обручем и забележила 12 скокова.