Звезди бод у Шапцу

43

Рукометаши Црвенезвезде одиграли су нерешено у Шапцу са Металопластиком 20:20 (12:9) у 23. колу Меркур осигурања Супер лиге.

Почетак утакмице протекао је у равноправној игри. Шапчани долазе до првог озбиљнијег вођства у 20. минуту када је било 10:7. Предност од три гола чувају до краја првог полувремена. У наставку сусрета чинило се да ће домаћини лако тријумфовати све до 39. минута када су имали вођство 15:11. Међутим наши момци праве серију од 0:5 и долазе до вођства. Ушло се у егал завршницу. Црвено бели су последња два гола дали са играчем мање и успели да сасвим заслужено дођу до важног бода у Шапцу.
Подсетимо да су Црвеној звезди одузета 4 бода и тренутно се налази на 8. месту на табели.

МЕТАЛОПЛАСТИКА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 20:20 (12:9)
Дворана: Хала Шабачке гимназије. Гледалаца: 1.000. Судије: Боричић и Марковић. Седмерци: Металопластика 4 (3), Црвена звезда 1 (1). Искључења: Металопластика 8, Црвена звезда 18 минута.
МЕТАЛОПЛАСТИКА: Рајичић, Карановић 1, Вејин, Алексић, Недић, Палевић 4 (3), Драгаш 5, Недурић 2, Обрадовић, Марковић 2, Грујичић 1, Новаковић, М. Митровић 2, Л. Митровић 3, Арсић (14 одбрана).
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић, Пауновић, Живковић 3, Шљиванчанин, Пантелић, Томић 1, Ољача, Павић 2, Косановић (11 одбрана), Пушица 4, Петровић, Ћирић 3, Докић 7 (1), Анђелић, Брајовић.