Звезда поражена у Крагујевцу

44

Рукометаши Црвене звезде поражени су у Крагујевцу од екипе Радничког са 30:29 (13:14) у 21. колу Меркур осигурања Супер лиге.

У веома занимљивом мечу црвено бели су се максималнотрудили од самог почетка утакмице. Имали су на полувремену минимално вођство од 13:14, али је домаћин у наставку утакмице дошао до вођства и на крају успео да тријумфује. Имали су црвено бели шансу да се врате у Београд са једним бодом када су на 20 секунди до краја имали два играча више, али је Павић погодио пречку. Најефикаснији у нашем тиму био је Анђелић са 9 голова.

РАДНИЧКИ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 30:29 (13:14)
Дворана: Језеро. Гледалаца: 400. Судије: Вукићевић и Драгомировић. Седмерци: Раднички 7 (4), Црвена звезда 2 (1). Искључења: Раднички 10, Црвена звезда 10 минута.
РАДНИЧКИ: Лекић, Гавриловић 1, Јањићијевић, Радојичић 1, Златановић (8 одбрана), Станојевић 3, Петровић (7 одбрана), Томић, Марковић 1, Цветиновић 12 (3), Милинчић 1, Николић 4, Илић 6, Раичевић, Продановић, Шмигић 1 (1).
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (седмерац), Пауновић, Живковић 6, Шљиванчанин 1, Пантелић, Томић 1, Ољача, Павић 3, Косановић (9 одбрана), Пушица 3, Петровић, Ћирић 4, Докић 1, Анђелић 9 (1), Брајовић, Милутиновић.