Рутинска победа црвено белих

41

Рукометаши Црвене звезде рутински су савладали Динамо из Панчева са 27:24 (15:12) у 20. колу Супер лиге.

Добра игра на почетку меча и сјајне одбране Косановића довеле су нашу екипу на плус 4 већ у 14. минуту игре (8:4). После искључења Павића због грубе игре гости долазе на само минус 1 (12:11). Међутим до краја првог полувремена наши момци долазе до солидне предности и на одмор одлазе са 15:12.

У наставку сусрета наши рукометаши су одлично играли у одбрани и средином другог дела игре долазе до 8 голова предности. Онда долази до опуштања у игри Црвене звезде што Панчевци користе и приближавају се на минус три 5 минута пред крај утакмице. Црвено бели појачавају темпо и рутински завршавају овај меч са 27:24.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ДИНАМО 27:24 (15:12)
Дворана: Шумице. Гледалаца: 150. Судије: Мошорински (Зрењанин) и Панџић (Нови Сад). Седмерци: Црвена звезда 2 (2), Динамо 4 (2). Искључења: Црвена звезда 8, Динамо 16 минута. Црвени картон: Слободан Комланов (Динамо) у 43. минуту.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (1 одбрана), Пауновић, Живковић 2, Милошевић 4, Пантелић, Томић, Ољача, Павић 5, Косановић (15 одбрана, 2 седмерца), Пушица 2, Петровић, Ћирић 2, Докић 5 (2), Анђелић 5, Брајовић 2, Милутиновић.
ДИНАМО: Љубеновић, Комланов 3, Д. М. Петровић, Лазић 4, М. М. Петровић, Пејчиновић (10 одбрана), Радосављевић 4, Голубовић 3, Милосављевић 2 (1), Бошковић 2 (1), Падежанин 2 (1), Вуковић, Крстић, Брети, Калић 1, Ерваћанин 3.