Рукометаши се опростили од Европе

45

Црвено-белима није била довољна победа од три поготка које су носили из Београда, јер су у реванш мечу Купа ЕХФ били знатно лошији па су од Порта поражени резултатом 31:21 (15:12). Већ после првог полувремена домаћин је преузео Звездину предност од три гола. Што је утакмица текла Порто је био све бољи. Наши су грешили у нападу, а тим Љубомира Обрадовића је користио то да остиже лаке поене.

Тренер Звезде Ненад Перуничић честитао је противнику на заслуженој победи.
Оба тима су одлично одиграла прво полувреме. У другом смо ми начинили много грешака што је и одлучило утакмицу. Порто је играо на највишем нивоу, а ми нисмо имали решења у нападу– истакао је Перуничић

Порто: Браво, Пескеира, Рамош, Дуарте 4 Сантош 1, Кошта 5, Мота 2, Спинола 3, Амадор 3, Лаурентино, Роха 4, Рола, Давјес 3, Сантош 3, Маленчић, 3, Карегеиро.
Црвена звезда: Живковић 2, Пуцељ, Пантелић, Надовеза 8, Шћепановић, Павић, Јерај, Пушица 2, Косановић, Шљиванчанин, Ћирић, Докић 5, Блечић 3, Суџум 1.