Црвено-бели поражени од Видовца

47

На гостовању у хрватском Видовцу поводом отварања нове подлоге у локалној основној школи
рукометаши Црвене звезде су поражени резултатом 32:24. На опште изненађење су црвено –
бели,који су били вицешампиони изгубили од члана хрватске Прве Б лиге. Водили су домаћини са
6:2 већ у 9.минуту, па је тренер Звезде Игор Бутулија тражио минут одмора. До 15.минута је било
7:7. Звездину игру једини је држао Филип Шћепановић.

Пошто су тек у процесу уигравања тренер Игор Бутулија није исказао незадовољство услед пораза.

У процесу смо уигравања. Имали смо седам нових играча, а играли смо и доста утакмица у последњих недељу дана. Зато и не могу да будем разочаран због пораза.Честитке домаћину. Имају сјајну екипу,а нама је стварно било лепо овде –сумирао је утиске Бутулија.

Претходни текстСМЕДЕРЕВО – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:1 (0:0)