Даме ремизирале против Спартака

44

Пред око 300 гледалаца женски фудбалски клуб Црвена звезда је на помоћном терену одиграо 1:1 против гостујућег Спартака из Суботице.Црвено-беле даме су рано повеле,већ у 5.минуту. Акцију је започела Ивана Бабић,затим  је додала лопту спретној Јовани Дамјановић,која је шутирала на гол,али лопта се одбила од стативу,што је она искористила и поново шутирала,али овог пута јој се посрећило.

У 15.минуту је било опасно по гол Црвене звезде.Шансу је имала Мирела Тенков,али је одличном интервенцијом мрежу домаћих спасила Петковићева.Спартак је постигао гол за изједначење у 35.минуту када је Илићева центрирала , изостала је ефикасна реакција штопера Ерац,што је Дамјановићева  вешто искористила и постигла гол за своју екипу.
У других 45.минута шансу  за Звезду је имала Добросављевићева,која је шутирала са 20 метара,али голман Спартака Иванова је одбила лопту у поље.Занимљиво ,утакмици је присуствовао и председник ФК Црвена звезда Владан Лукић,који је похвалио игру црвено-белих дама.