Рутински до победе

51

Црвена звезда – Динамо 35:22 (17:10)

Београд – Дворана: Шумице. Гледалаца 200. Судије: Алимпић и Црњански (Бачка Паланка).
Седмерци: Црвена звезда 4 (4), Динамо 5 (3). Искључења Црвена звезда 8, Динамо 12.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Иванишевић (9 одбрана, седмерац), Живковић 5, Милошевић, Пешић 8,
Пантелић 1, Перовић, Ристић 4, Љубишић (10 одбрана, седмерац), Пушица, Радуловић 4, Јокић 3,
Ћирић 2, Тривунџа 8 (4), Зеленовић.

ДИНАМО: Гранданов 1, Комланов 3, Д. М. Петровић 1, Лазић 1, М. М. Петровић 2, Пејчиновић (2
одбране), Тутић 2 (2), Милосављевић, Бошковић, Падежанин 3, Новаковић, Ћућуз (3 одбране),
Илић 4 (1), Ћалић 5.

Рукометаши наег клуба су лако су изашли на крај са слабашним Панчевцима и на најлепши могући
начин најавили дерби меч против Партизана.

Гости су добро створили меч у 7. минуту су имали три гола предности (5:2), али то је било све
што су они приказали у Шумицама.Тренер Црвене звезде Бутулија дао је шансу свим момцима
и они су је искористили. Посебно се истакао Ђорђе Пешић, а добру парију су пружили Тривунџа,
Живковић као и голмани Љубишић и Иванишевић.

Меч је обележила и повреда јуниорског репрезентативца Немање Зеленовића кога је Лазић у
једној полуконтри у 20. минуту ударио по лицу. Младом десном беку је указана лекарска помоћ
али се није враћао у игру.

У наредном, 23. Колу Суперлиге рукометаши Црвене звезде гостују „вечитом ривалу“ на Бањици