Резултати

Припремио: Мирослав Миливојевић

Резултати Веслачког клуба Црвена звезда од 22. 07. до 28. 09. 2017.

Пионирско првенство државе на Ади Циганлији у Београду – пионирке, дубл скул: 1. ЦЗ (Нина Визи и Марта Поповић). Пионири, четверац скул: 1. ЦЗ (Алекса Костић, Алекса Мохора, Матија Лазић и Вук Кашиковић); осмерац: 2. ЦЗ (Предраг Цветковић, Данијел Далифи, Андрија Јефтић, Илија Недовић, Петар Бојовић, Матија Мушкатировић, Немања Граовац, Виктор Поповић и кормилар Немања Сирковић); четверац са кормиларом: 2. ЦЗ (Никола Љуна, Павле Милић, Никола Ристић, Јован Хрњак и кормилар Милош Беловић).
Јуниорско првенство државе на Ади Циганлији – јуниорке, четверац скул: 2. ЦЗ (Ана Јокић, Ива Лазић, Миња Визи и Маша Безбрадица). Јуниори, дубл скул: 2. ЦЗ (Вељко Миловановић и Борис Димитријевић); четверац скул: 2. ЦЗ (Славко Савић, Вељко Миловановић, Никола Бакоч и Борис Димитријевић); четверац без кормилара: 3. ЦЗ (Петар Шаврљуга, Огњен Митровић, Никола Уверић и Лука Лазаревић); осмерац: 3. ЦЗ (Божидар Николић, Петар Шаврљуга, Никола Иверић, Лука Ристић, Јулијан Симовић, Никола Бакоч, Јанко Милић, Лука Лазаревић и кормилар Бошко Костић).
Кадетско првенство државе на Ади Циганлији – кадеткиње, дубл скул: 1. ЦЗ (Ива Лазић и Маша Безбрадица); скиф: 2. Миња Визи; четверац скул: 2. ЦЗ (Марта Поповић, Миња Визи, Ива Лазић и Нина Визи). Кадети, скиф: 2. Славко Савић; осмерац: 2. ЦЗ (Јулијан Симовић, Јован Љуна, Никола Стеванић, Александар Грбић, Стефан Лунгуловић, Петар Шаврљуга, Јанко Милић, Огњен Митровић и кормилар Бошко Костић); четверац без кормилара: 3: ЦЗ (Јанко Милић, Петар Шаврљуга, Славко Савић и Огњен Митровић).
Сениорско првенство државе на Ади Циганлији – сениори, скиф: 1. Душан Славнић; двојац без кормилара: 3. ЦЗ (Алекса Поповић и Никола Цвијетић); четверац без кормилара: 3. ЦЗ, Тамиш и Графичар (Вељко Миловановић-ЦЗ, Вукашин Пивач-Гра, Душан Славнић-ЦЗ и Милош Станојевић-Там). Сениорке, скиф: 1. Јована Арсић; дубл скул: 3. ЦЗ и Графичар (Јована Арсић-ЦЗ и Милица Водогаз-Гра); осмерац: 2. ЦЗ, Графичар и Зренекс (Ана Јокић-ЦЗ, Мина Савић-ЦЗ, Наташа Ђорђевић-ЦЗ, Марија Јоксимовић-Гра, Милица Водогаз-Гра, Катарина Миленковић-Гра, Ана Милинковић-Зре, Нина Визи-ЦЗ и кормилар Виктор Поповић-ЦЗ). Звездини веслачи су освојили укупно 5 титула Првака државе у ове 4 категорије.
Четврто коло омладинске лиге Србије и Отворено првенство Суботице – кадети, четверац без кормилара: 1. ЦЗ (Јулијан Симовић, Александар Грбић, Јанко Милић и Огњен Митровић); дубл скул: 2. ЦЗ (Милош Граовац и Бошко Костић). Пионири, четверац скул: 1. ЦЗ (Вук Кашиковић, Матија Лазић, Алекса Мохора и Алекса Костић); четверац са кормиларом: 2. ЦЗ (Јован Хрњак, Илија Недовић, Павле Милић, Никола Љуна и кормилар Лука Крајишник). Пионирке, четверац скул: 2. ЦЗ и Графичар (Марта Поповић-ЦЗ, Мелина Врањеш-ГРА, Дијана Мајкић-ЦЗ и Нина Визи-ЦЗ).
Јуниорско првенство Балкана у Истанбулу: Вељко Миловановић је наступио у јуниорском четверцу скулу репрезентације Србије, који је освојио 2. место и сребрну медаљу.
Првенство Европе за млађе сениоре у Пољској (Крушвице) – скиф: 10. Душан Славнић.

Резултати Веслачког клуба Црвена звезда од 22. 05. до 21. 07. 2017.

Друга регата Купа Србије на Палићу – јуниори, скиф: 1. Вељко Миловановић; 2. Никола Бакоч. Пионири, четверац скул: 1. ЦЗ (Вук Кашиковић, Алекса Мохора, Матеја Лазић и Алекса Костић); скиф: 2. Никола Ристић. Кадети, дубл скул: 2. ЦЗ (Петар Шаврљуга и Славко Савић). Кадеткиње, дубл скул: 3. ЦЗ (Миња Визи и Ива Лазић); скиф: 3. Маша Безбрадица.
Међународна регата на Бледу (Словенија): Никола Цвијетић и Душан Славнић су наступили у сениорском четверцу репрезентације Србије, који је освојио 1. место.
Друго коло Омладинске регате у Чуругу – кадети, четверац скул: 1. ЦЗ (Славко Савић, Петар Шаврљуга, Стефан Лунгуловић и Јован Николић); скиф: 3. Славко Савић. Пионири, четверац скул: 1. ЦЗ (Вук Кашиковић, Матеја Лазић, Алекса Мохора и Алекса Костић); скиф: 1. Никола Ристић.
Међународна регата на Палићу – Војводина опен, екипно: 1. Црвена звезда са 123 бода.

Резултати Веслачког клуба Црвена звезда од 19. 04. до 21. 05. 2017.

Први дан Београдске интернациолне регате на Ади Циганлији – сениори, двојац без кормилара: 1. ЦЗ и Смедерево (Душан Славнић и Урош Димитријевић). Сениорке, двојац без кормилара: 2. ЦЗ прва постава (Александра Дабић и Ива Лазић); 3. ЦЗ друга постава (Анђела Николић и Марта Поповић). Јуниори, двојац без кормилара: 2. ЦЗ прва постава (Ђорђе Јанићијевић и Вељко Миловановић); 3. ЦЗ друга постава (Никола Бакоч и Лука Лазаревић). Јуниорке, дубл скул: 1. ЦЗ (Миња Визи и Ива Лазић). Кадети, дубл скул: 1. ЦЗ (Славко Савић и Петар Шаврљуга). Пионири, скиф: 1. Никола Ристић; 2. Алекса Мохора.
Други дан Београдске интернационалне регате – сениори, четверац и четверац скул: 1. ЦЗ и Галеб (Марко Панић, Душан Костић, Алекса Поповић и Филип Продановић); 2. ЦЗ и Смедерево (Душан Славнић, Зоран Рајић, Марко Ристић и Урош Димитријевић). Јуниори, четверац без кормилара: 2. ЦЗ прва постава (Никола Уверић, Ђорђе Јанићијевић, Вељко Миловановић и Лука Ристић); 3. ЦЗ друга постава (Никола Бакоч, Божидар Николић, Борис Димитријевић и Лука Лазаревић). Кадети, четверац без кормилара: 3. ЦЗ (Милош Граовац, Душан Ивковић, Никола Стеванић и Бошко Костић); осмерац: 3. ЦЗ (Славко Савић, Петар Шаврљуга, Јанко Милић, Јован Николић, Огњен Митровић, Јулијан Симовић, Александар Грбић, Јован Љуна и кормилар Бошко Костић); четверац скул: 3. ЦЗ (Славко Савић, Петар
Шаврљуга, Јанко Милић и Јован Николић). Кадеткиње, дубл скул: 3. ЦЗ (Миња Визи и Ива Лазић). Пионири, четверац скул: 3. ЦЗ (Никола Ристић, Вук Кашиковић, Матеја Лазић и Алекса Мохора).
Првенство Београда и прва регата Купа Србије на Ади Циганлији – сениори, скиф: 1. Душан Славнић. Јуниорке, дубл скул: 3. ЦЗ (Миња Визи и Ива Лазић). Јуниори, двојац: 3. ЦЗ (Никола Бакоч и Лука Лазаревић); скиф: 1. Ђорђе Јанићијевић. Кадеткиње, скиф: 3. Миња Визи. Кадети, дубл скул: 1. ЦЗ прва постава (Славко Савић и Петар Шаврљуга); 3. ЦЗ друга постава (Јанко Милић и Јован Николић); осмерац: 3. ЦЗ (Јанко Милић, Славко Савић, Петар Шаврљуга, Јован Николић, Јулијан Симовић, Огњен Митровић, Јован Љуна, Никола Стеванић и кормилар Бошко Костић). Пионири, скиф: 2. Алекса Мохора; 3. Матија Лазић; дубл скул: 1. ЦЗ (Никола Ристић и Вук Кашиковић); четверац са кормиларом: 2. ЦЗ (Алекса Костић, Немања Кијачић, Илија Недовић, Данијел Далифи и кормилар Бошко Костић).

Резултати Веслачког клуба Црвена звезда од 21. 02. до 18. 04. 2017.

Првенство државе на ергометрима у Новом Саду – сениори А: 5. Ивица Мршуља (4 бода за Звездину екипу). Лаки сениори: 6. Алекса Поповић (1). Сениори Б: 2. Душан Славнић (10); 4. Лазар Лазовић (6); 6. Никола Цвијетић (3). Сениорке А: 2. Наташа Ђорђевић (4). Сениорке Б: 4. Александра Дабић (1). Кадети: 3. Славко Савић (5); 4. Петар Шаврљуга (3). Кадеткиње: 1. Маша Безбрадица (5). Пионири: 1. Никола Ристић (6). Пионирке: 3. Дијана Мајкић (1). Екипно: 2. Црвена звезда са 49 бодова.

Резултати Веслачког клуба Црвена звезда од 16. 01. до 20. 02. 2017.

Звездини веслачи су обавили базичне припреме. Душан Славнић је на тестирању на ергометру испунио норму за наступ у репрезентацији Србије за млађе сениоре.

Резултати Веслачког клуба Црвена звезда од 21.10. до 22.11.2016.

Звездини веслачи су на Првенству државе за 2016. годину освојили укупно 6 појединачних титула.
Новосадска даљинска регата – пионири, четверац скул: 2. ЦЗ (Петар Шаврљуга, Јован Николић, Александар Грбић и Душан Ивковић).