Звезда славила у Нишу

103

Фудбалерке Црвене звезде савладале су Машинац у Нишу резултатом 2:1 у оквиру 4. кола Суперлиге Србије и на тај начин наставиле тријумфалан низ.

Сјајну партију поново је пружила Нина Матејић која је продужила голгетерску серију са још два гола. Први је постигла у 18. минуту, а други два минута пре краја првог полувремена.

Црвено-беле су у наставку одржавале стечено вођство, али је на самом крају Кристина Крстић смањила резултат, а голман Ема Алексић је зарадила црвени картон. И поред тога наш тим је успео да приведе утакмицу крају и забележи четврту победу у овој сезони.

Првенство се наставља средином октобра, а Црвена звезда ће у 5. колу дочекати Слогу из Земуна.

МАШИНАЦ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:2 (0:2)

Ниш – Стадион: ЖФК Машинац. Судија: Милица Миловановић. Стрелци: Нина Матејић у 18. и 43. минуту за Црвену звезду, Кристина Крстић у 90+3. минуту за Машинац. Жути картони: А.Митић (Машинац). Црвени картон: Алексић (Црвена звезда).

МАШИНАЦ: Станковић, Николић (од 26. минута Поповић), Филиповић, Тодосијевић, С.Крстић (од 65. минута А.Митић), Миленковић, К.Крстић, Васиљковић, Стевановић, Павловић, Јанковић (од 65. минута Милосављевић).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Алексић, Н.Чавић, Шћепановић, Малијар (од 73. минута Аранђеловић), Воркапић, Куезада (од 73. минута Тенков), М.Чавић (од 90+3. минута Еремић), Сремчевић, Миловић (од 46. минута Јестровић), Матејић, Ђорђевић.