АНГТ: Пропуштена велика шанса за пласман у финале

53

Кошаркаши Црвене звезде мтс нису успели да се пласирају у финале овогодишњег АНГТ турнира пошто су у драматичној завршници поражени од Партизана резултатом 78-77 (18-16, 27-15, 16-19, 16-28).

Црвено-бели су доживели необјашњив пораз у утакмици у којој су водили практично 39 минута, али су на готово идентичан начин као и у петак против Панатинаикоса изгубили добијену утакмицу!

Водили су црвено-бели на полувремену 45-31 на крилима одличне игре Бранковића који је убацио 15 поена, на крају треће четвртине 61-50, а у последња два минута 77-68, и опет изгубили!

Три изгубљене лопте у последњем минуту приликом преноса лопте, на крају и кош који то није био у последњој секунди, али је признат због потеза Бранковића који је дирао мрежицу – и финале је ове сезоне остало надохват руке, али неостварен циљ искључиво због грешака и изгубљених лопти црвено-белих!

КК Црвена звезда мтс: Павловић, Манојловић 13 (9ск 6ас), Добрашиновић 5, Остојић 15, Илић 9, Михаиловић, Шарановић 2, Бошњак 4, Јоксимовић 4, Анђушић 8 (10ск), Матовић, Бранковић 17.

Црвено-бели ће у недељу играти меч у борби за пласман према распореду за 5.место од 14 часова.