Звезда савладала Триглав након пенал серије

82

Хокејаши Црвене звезде остварили су тријумф против Триглава резултатом 2:1 у ИХЛ лиги.

Црвено-бели су се реванширали Словенцима за пораз у суботу, али тек после пенал серије.

Гости су повели пред крај друге трећине голом Зупана, а Звезда је на почетку трећег периода изједначила преко Михала Данијела. До краја регуларног дела није било голова, као ни после додатних пет минута. Победу нашем тиму у пенал серији донео је Вјачеслав Чегринцев.

Наши хокејаши се налазе на деоби другог и трећег места са Триглавом који има два меча мање и самим тим веће шансе за бољи пласман пред плеј-оф.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ТРИГЛАВ 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Мецингер, Белић, Николић, Дакић. Казне: Црвена звезда 6 минута, Триглав 20 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Бркушанин (1ас), Чегринцев 1 (1ас), Даниел 1, Драговић, Јанковић, Каситски, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац, Поповић, Пулников, Ристић, Сабадош, Шпањевић, Зуев, Цвик.

ТРИГЛАВ: Плавц, Шенк, Ахачич, Хочевар (1ас), Јелар, Кременович, Лампич, Логар, Морел, Мравље, Муби, Павц, К. Поточник, М. Поточник, Штенклер, Терликар (1ас), Зупан 1.

Претходни текстМладеновић: Верујем у квалитет омладинаца
Следећи текстЖелезничар – Црвена звезда 31:19 (16:6)