Црвено-бели убедљиви против Јесеница

158

Хокејаши Црвене звезде савладали су екипу Хидриа Јесенице са 4:0 у ИХЛ лиги.

Црвено-бели су повели голом Василија Анђелковића у првој трећини, а на 2:0 повисио је Марко Бркушанин у 38. минуту меча. Почетком треће трећине Бркушанин је постигао свој други погодак, а коначан резултат поставио је Иван Анић у 50. минуту.

Нашим хокејашима је ово 12. победа из 17 мечева у регионалном такмичењу и са 36 бодова деле 2. место са Триглавом.

Црвена звезда и Хидриа Јесенице одиграће још један меч у Београду у суботу 18. јануара од 11.45 часова у дворани Пингвин.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ХИДРИА ЈЕСЕНИЦЕ 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Београд – Дворана: Пингвин. Судије: Ђ. Фазекаш, Недељковић, Пожар, Т. Фазекаш. Казне: Јесенице 4 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић 1, Анђелковић 1, Бркушанин 2 (1ас), Чегринцев (3ас), Даниел, Драговић, Јанковић, Каситски, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац, Пулников, Ристић (1ас), Сабадош (1ас), Шпањевић, Зуев, Цвик.

ХИДРИА ЈЕСЕНИЦЕ: Пањтар, Жагар, Балох, Брун Раух, Добравец, Хаџић, Ивановић, Јакуповић, Крмељ, Кумановић, Лесничар, Машич, Подрекар, Поточар, Шабановић, Шкоф,