Звезда убедљива против Војводине

91

Хокејаши Црвене звезде остварили су победу против Војводине резултатом 9:2 у ИХЛ лиги.

Најефикаснији на мечу био је Роберт Сабадош који је постигао 4 гола. Два поготка уз три асистенције забележио је Вјачеслав Чегринцев, док су по један гол уписали Иван Анић, Угљеша Новаковић и Душан Јанковић.

Београдски црвено-бели су тако дошли до своје 11. победе у сезони. Налазе се на другом месту на табели са 33 бода, осам мање од водеће Славије Јуниор која је одиграла и два меча више.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ВОЈВОДИНА 9:2 (2:0, 3:2, 4:0)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Недељковић, Поповић, Николић, Пожар. Казне: Црвена звезда 8 минута, Војводина 26 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић 1, Бркушанин (3ас), Чегринцев 2 (3ас), Данијел (1ас), Драговић (1ас), Јанковић 1, Каситски, Машић, Млађеновић, Новаковић 1, Подунавац (1ас), Поповић, Ристић, Сабадош 4, Шпањевић, Таракан (1ас), Зуев (1ас), Цвик (2ас).

ВОЈВОДИНА: Белић, Беукебум, Бабић (1ас), Бјелогрлић, Ченгери, Кол, Дергачев, Јерковић (1ас), Марковић, Милојковић, Николић, Пајић, Пукета, М.Пушац (1ас), Н.Пушац, Радосављевић 1, Стефансон, Вучуревић 1.