Нови тријумф Звезде над Славијом

38

Хокејаши Црвене звезде забележили су још једну победу у Љубљани над Славијом Јуниор резултатом 3:5 у ИХЛ лиги.

Црвено-бели су голом Михала Данијела повели са 1:0, а онда су средином друге трећине голом Павла Подунавца дуплирали предност. До краја другог дела игре домаћи су изједначили, али је Марко Бркушанин донео нову предност нашим хокејашима на почетку трећег периода. Уследило је ново изједначење, а онда је са два гола у размаку од пола минуте двоструки стрелац Вјачеслав Чегринцев донео нови тријумф нашем тиму.

Хокејаши Црвене звезде се сада налазе на другом месту на табели ИХЛ лиге са 30 бодова, осам мање од водеће Славије, али и две утакмице мање.

СЛАВИЈА ЈУНИОР – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)

Љубљана – Дворана: Залог. Судије: Лешњак, Јаворник, Грозник. Казне: Славија 51 минут, Црвена звезда 16 минута.

СЛАВИЈА: Павлич, Сотлар, Брус 1, Чампа, Горше (2ас), Хумар 2, Иловар, Језовшек (1ас), Комполшек (1ас), Лапорник, Погачар, Претнар, Примар, Пушењак, Шчап (1ас), Север, Ситар, Труден, Уламец (1ас), Видиц, Зорко.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић (1ас), Бркушанин 1 (2ас), Чегринцев 2, Данијел 1, Драговић, Каситски, Марковић, Машић, Млађеновић, Новаковић, Подунавац 1, Поповић, Шпањевић, Таракан, Цвик.

Претходни текстЖандер и Иванић: За Звездино европско пролеће
Следећи текстЗвездаши прикупили скоро милион и по динара за Дечију клинику у Нишу