Пораз црвено-белих од Јесеница у завршници меча

54

Хокејаши Црвене звезде доживели су пораз од екипе Хидриа Јесенице резултатом 3:2 у ИХЛ лиги.

Домаћи су пред крај прве трећине дошли до предности, а Црвена звезда је головима Евгенија Каситског и Марка Бркушанина у завршници друге трећине преокренула резултат у своју корист. Црвено-бели су водили све до 55. минута када су Јесенице изједначиле, а само минут касније и повеле са 3:2 што је био и коначан резултат утакмице.

Наредног викенда црвено-бели гостују екипи Славија Јуниор у Љубљани.

ХИДРИА ЈЕСЕНИЦЕ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

Јесенице – Дворана: Подмежакла. Судије: Јапељ, Хрибар, Чертанц. Казне: Јесенице 10 минута, Црвена звезда 14 минута.

ЈЕСЕНИЦЕ: Пањтар, Жагар, Балох, Брун Раух (1ас), Финжгар, Хаџић, Ивановић, Јакуповић, Кочар (1ас), Крмељ (1ас), Лесничар, Машич, Подрекар 2, Поточар, Рајсар, Шабановић, Шкоф, Зор 1.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Анђелковић, Бркушанин 1 (1ас), Чегринцев (1ас), Даниел, Драговић, Гвозденовић, Јанковић, Каситски 1 (1ас), Марковић, Машић, Млађеновић, Новаковић (1ас), Поповић, Шпањевић, Таракан, Цвик.