Звезда убедљива против Цеља

59

Хокејаши Црвене звезде забележили су убедљиву победу против екипе Труе Цеље резултатом 11:2 у ИХЛ лиги.

У првој трећини водила се велика борба и тај део игре завршен је нерешеним резултатом 1:1. Црвено-бели су се у наставку распуцали. Звезда је постигла седам узастопних голова, повела са 8:1 и решила питање победника. Након гола гостију, наши хокејаши су још три пута спровели пак у гол Словенаца за убедљивих 11:2.

Најефикаснији на мечу били су Иван Анић и Вјачеслав Чегринцев са по три постигнута гола. Анић је уписао и четири асистенције, док је Чегринцев имао три.

Црвена звезда и Цеље ће у недељу (16.15) одиграти још један меч у Леденој дворани Пионир.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ТРУЕ ЦЕЉЕ 11:2 (1:1, 6:0, 4:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Ђ. Фазекаш, Поповић, Пердув, Пожар. Казне: Црвена звезда 4 минута, Цеље 10 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Степановић, Анић 3 (4ас), Бркушанин 2 (2ас), Чегринцев 3 (3ас), Даниел, Драговић (1ас), Гвозденовић, Јанковић, Каситски, Машић, Млађеновић, Новаковић 2 (1ас), Подунавац (3ас), Поповић 1 (2ас), Ристић, Шпањевић, Таракан, Вуковић (1ас), Цвик.

ТРУЕ ЦЕЉЕ: Гајшек, Васић, Чурћић, Ј. Флајс, Ж. Флајс, Грошељ 1 (1ас), Ф. Јерам, У. Јерам, Кастелиц 1, Клавжар, Колар, Кукович, Немечек, Огризек (1ас), Сребот, Вох (1ас), Зупанц.

Претходни текстРшумовић: Волео бих да напишем још једну химну