Тријумф Звезде у Новом Саду

77

Хокејаши Црвене звезде забележили су тријумф у Новом Саду против Војводине резултатом 2:4 у ИХЛ лиги.

Београдски црвено-бели су у првој трећини повели са 2:0 голвима Вјачеслава Чегринцева и Андрије Шпањевића. Други период игре је завршен без голова, а на почетку трећег домаћи су смањили заостатак. Звезда је брзо одговорила голом Чегринцева који је потом дошао и до хет-трика за вођство нашег тима од 4:1. Радосављевић је у 55. минуту ублажио пораз Војводине – 2:4.

Наши хокејаши за викенд дочекују екипу Труе Цеље са којом ће одиграти две утакмице, у суботу (16.15) и недељу (16.15) у Леденој дворани Пионир.

ВОЈВОДИНА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:4 (0:2, 0:0, 2:2)

Нови Сад – Дворана: СПЕНС. Судије: Ђ. Фазекаш, Т. Фазекаш, Поповић, Николић. Казне: Војводина 20 минута, Црвена звезда 16 минута.

ВОЈВОДИНА: Белић, Беукебум, Бјелогрлић (1ас), Ченгери (1ас), Кол, Дергачев, Екмешчић, Јерковић, Марковић, Милојковић, Николић, Пукета, М. Пушац (1ас), Н. Пушац (1ас), Радосављевић 1, Стефансон 1, Томашевић, Вучуревић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранквић, Степановић, Анић (1ас), Даниел (1ас), Драговић (1ас), Д. Јанковић, Каситски, Марковић, Машић, Млађеновић, Новаковић, Шпањевић 1, Таракан, Вуковић, Цвик, Анђелковић, Бркушанин (1ас), Чегринцев 3, Подунавац (1ас), Поповић.

Претходни текстОгњеновић: Није смак света одиграти нерешено