Триглав истим резултатом поново савладао Звезду

70

Хокејаши Црвене звезде доживели су још један пораз од Триглава у ИХЛ лиги. И овога пута било је 5:4 за домаће.

Црвено-бели су добро започели меч, повели голом Павла Подунавца, али су у другу трећину ушли без предности пошто је Поточник изједначио. Звезда поново долази до вођства голом Михала Данијела, а онда је уследио преокрет Триглава који је на почетку последњег периода игре имао гол вишка. Андрија Шпањевић доноси нашем тиму изједначење, али само три минута касније Словенци су имали два гола предности. Коначан резултат посатавио је Андреј Цвик у самом финишу меча – 5:4.

Ово је Црвеној звезди био четврти пораз ове сезоне. Црвено-бели су тренутно на 3. месту са скором 4-4 и 13 бодова, али имају два меча мање од другопласираног Триглава, односно пет од водеће Славије.

Наши хокејаши у среду 13. новембра гостују Војводини у Новом Саду.

ТРИГЛАВ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 5:4 (1:1, 2:1, 2:2)

Крањ – Дворана: Злато поље. Гледалаца: 60. Судије: Лешњак, Чертанц и Јаворник. Казне: Триглав 18 минута, Црвена звезда 2 минута.

ТРИГЛАВ: Плавц, Шенк, Ахачич (1ас), М. Бан 1 (1ас), У. Бан, Хочевар 1, Јанежич, Јелар, Лампич (2ас), Мравље Ломбар, Муби, Павц, Павлович, Поточник 2, Штенклер (1ас), Терликар, Зупан 1.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Степановић, Анић, Бркушанин, Чегринцев (1ас), Даниел 1, Драговић (2ас), Гвозденовић, Д. Јанковић, Каситски (1ас), Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац 1, Поповић, Шпањевић 1 (1ас), Таракан, Цвик 1.

Претходни текстМилојевић: Нисам задовољан резултатом
Следећи текстМилуновић: Лопта није хтела у гол