Црвено-бели убедљиви против Јесеница

83

Хокејаши Црвене звезде остварили су убедљиву победу над Хидријом Јесенице резултатом 0:5 у ИХЛ лиги.

Црвено-бели су повели голом Ивана Анића, да би пред крај првог периода Матеја Поповић удвостричио предност нашег тима. Средином друге трећине Звезда је за један минут постигла два гола преко Матије Вуковића и Марка Драговића, а коначнан резултат поставио је Михал Данијел пред крај другог дела игре – 0:5.

Наредни ривал наших хокејаша је Триглав и тај дуел би требао да се одигра у среду 30. октобра у Словенији.

ХИДРИА ЈЕСЕНИЦЕ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)

Јесенице – Дворана: Подмежакла. Судије: Зрнич, Франц, Маркизети. Казне: Јесенице 12 минута, Црвена звезда 12 минута.

ХИДРИА ЈЕСЕНИЦЕ: Пањтар, Жагар, Брун Раух, Фартек, Финжгар, Хаџић, Јакуповић, Кобал, Кочар, Крмељ, Кумановић, Лесничар, Маркич, Машич, Подрекар, Поточар, Рајсар, Шабановић, Шировник, Шкоф, Зор.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Степановић, Анић 1, Анђелковић, Бркушанин (1ас), Даниел 1, Драговић 1 (2ас), Д. Јанковић, Млађеновић, Новаковић, Подунавац (2ас), Поповић 1 (1ас), Ристић, Шпањевић (2ас), Вуковић 1, Цвик.

Претходни текстПавков: Трака посебна част