Црвено-бели поражени од Славије

76

Хокејаши Црвене звезде доживели су први пораз ове сезоне. Црвено-бели су на свом леду изгубили од Славије Јуниор резултатом 2:5 у свом другом мечу у ИХЛ лиги.

Црвено-бели су добро кренули, повели преко Марка Бркушанина, а онда су гости из Љубљане преокренули и повели са 3:1 у последњој трећини. Три минута пре краја утакмице Павле Подунавац је смањио вођство гостију, али су они ипак успели да постингу још два гола до истека 60. минута и забележе тријумф у Београду.

Већ сутра, у недељу 6. октобра, од 16.15 часова на програму је још један меч Црвене звезде и СЛавије Јуниор у Леденој дворани Пионир.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СЛАВИЈА ЈУНИОР 2:5 (1:0,0:2, 1:3)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Т. Фазекаш, Недељковић, Пожар, Поповић. Казне: Црвена звезда 10 минута, Славија 16 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Степановић, Анић, Анђелковић, Бркушанин 1 (1ас), Чегринцев (1ас), Даниел, Драговић, Гвозденовић, Д. Јанковић, И. Јанковић (1ас), Марковић, Машић, Млађеновић, Новаковић, Подунавац 1, Поповић, Шпањевић, Таракан, Вуковић, Цвик.

СЛАВИЈА ЈУНИОР: Павлич, Сотлар, Батич, Чампа (1ас), Хумар (2ас), Иловар 1, Комполшек, Лапорник, Миклавчич, Панчур, Погачар, Претнар, Пушењак, Шчап 1, Ситар 1, Скерлеп, Труден 1, Видиц, Жнидаршич 1 (1ас).