Звезда убедљива у Земуну

93

Црвена звезда је уписала и другу победу у Првој футсал лиги Србије. Црвено-бели су у другом колу савладали Земун Само право на гостовању резултатом 6:2.

Рутинском игром наши играчи су дошли до предности од 3:0 головима Перића, Петрова и Бркића. Домаћи су у последњим секундама првог полувремена смањили, да би црвено-бели головима Талеса, Петрова и Копање повели са убедљивих 6:1. До краја сусрета Земунци су још једним поготком ублажили пораз.

У 3. колу наредног викенда Црвена звезда дочекује екипу Винтер спорта.

ЗЕМУН САМО ПРАВО – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:6 (1:3)

Београд – Дворана: „Пинки”. Гледалаца: 700. Стрелци: 0:1 Перић у 2, 0:2 Петров у 4, 0:3 Бркић у 16, 1:3 Лазић у 20, 1:4 Талес у 27, 1:5 Петров у 30, 1:6 Копања у 32, 2:6 Денић у 39. минуту. Судије: Петар Радојчић (Инђија), Драгутин Божовић (Кула) и Владан Ђермановић (Шабац). Жути картони: Вујасиновић (Земун Само право), Бркић, Петров (Црвена звезда). Нагомилавање прекршаја: Земун Само право 9 (5+4), Црвена звезда 6 (3+3).

ЗЕМУН САМО ПРАВО: АНТОНИЋ, ЂУРИЧИЋ, ПЕТРОНИЈЕВИЋ, ВУЈАСИНОВИЋ, ЛЕКИЋ, Калановић, Денић, Милосављевић, Рамадани, Секулић, Миленовић, Улићевић, Инајетовић, Лазић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: РАДМАНОВИЋ, ПЕРИЋ, Д. ПОПОВИЋ, ПЕТРОВ, ТАЛЕС, Рнић, Б. Поповић, Копања, Бркић, Станојевић, Кољајић.

Претходни текстПуни терени иза југа Маракане на “Отвореном дану”