Звезда савладала и Зејтинбурну

35

Хокејаши Црвене звезде остварили су и другу победу у Континентал Купу. Црвено-бели су овога пута савладали домаћина турнира истанбулски Зејтинбурну резултатом 6:2.

Нашу екипу до нове победе предводио је Иван Јанковић са три поготка. По гол су постигли Иван Анић, Влачеслав Чегринцев и Марко Драговић који је уписао и једну асистенцију. Две асистенције је додао Марко Бркушанин.

Овом победом наша екипа се осамила на врху табеле А групе Континентал Купа и у недељу од 13 часова ће у дуелу са бугарским Ирбисем одлучивати о првом месту и пласману у наредну рунду такмичења.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ЗЕЈТИНБУРНУ 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)

Истанбул – Гледалаца: 140. Судије: Де Херт, Асланбеј, Ајгун. Казне: Црвена звезда 12 минута, Зејтинбурну 18 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Степановић, Митић, Подунавац, И. Јанковић 3, Анић 1, Бркушанин (2ас), Чегринцев 1, Вукићевић (1ас), Даниел, Новаковић, Цвик, Шпањевић, Младеновић, Таракан, Поповић, Марковић, Драговић 1 (1ас), Д. Јанковић, Гвозденовић, Машић, Анђелковић, Вуковић. Тренер: Јовица Рус.

ЗЕЈТИНБУРНУ: Бозаци, Акуста, Черненко (1ас), Халил 1, Данфорд, Бакал, Узунали, Карс, Озмен, Кича, Војцекивски, Ф. Фанер, Озгун, Е. Фанер 1, Алтунтас, Санџакли, Бломстен, Анлар, Акај. Тренер: Дениз Инс.