Мокра Гора – Црвена звезда 30:26 (16:13)

105

Рукометаши Црвене звезде поражени су у 4.колу плеј-аута Суперлиге Србије у Зубином Потоку од екипе Мокре Горе, 30:26 (16:13).

Црвено-бели нису успели да искористе прву прилику и позитивном резултатом у Зубином Потоку два кола пре краја обезбеде суперлигашко место.

Након почетног испитивања снага и игре гол за гол у првих десет минута, домаћа екипа је серијом од три везана гола поготка дошла до вођства које није испуштала до краја меча, (7:4, 13.минут). Разлику од три гола домаћа екипа је контролисала све до финиша када је предност своје екипе у последњем минуту потврдио Душан Касаловић за 16:13 на крају првих тридесет минута игре.

И у наставку је домаћи тим контролисао предност која износила три гола, да би Утвић погодио за „плус пет“, (22:17, 45.минут). Максимална предност је износила шест голова разлике у 59.минуту, да би Звезда у последњем минуту са два гола Пешића и Хорвата смањила минус и поставила коначних 30:26.

Најефикаснији је био Димић са 9 голова, Пешић и Хорват су постигли по 6.

Захваљујемо се нашим навијачима са Косова и Метохије који су нам дали велику подршку у Зубином Потоку.

У наредном колу Црвена звезда у „Шумицама“ дочекује Рудар из Костолца и у случају позитивног резултата коло пре краја Звезда би била сигурна на табели.

МОКРА ГОРА – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 30:26 (16:13)

Зубин Поток, дворана: СРЦ“ Мокра Гора“. Гледалаца: 600. Судије: Душан и Жељко Васиљевић (Пожаревац). Седмерци: Мокра Гора 7 (6), Црвена звезда 7 (5). Искључења: Мокра Гора 20, Црвена звезда 20 минута.

МОКРА ГОРА: Милојковић, Томовић, Гаљак, Бишевац 1, Л.Алексић, Милић 5, Николић 5, Ерић 2, Миливојевић, Крстић, Д.Касаловић 1, А.Касаловић 1, Н.Алексић, Утвић 5 (2), Ђукић 1, Станковић 9 (4). Тренер: Зоран Ивић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чоловић, Пешић 6, Хорват 6, М. Николић, Н. Николић 3, Туфегџић, Љубојевић, Љубеновић, Бугариновић 1, Панић, Херцеговац, Димић 9 (5), Поповић, Петрић 1, Мајес. Тренер: Антон Букилић