Омладинци наставили серију победа

85

Омладинци Црвене звезде уписали су минималну победу (1:0) у сусрету са Трајалом и тако наставили тријумфални низ који траје од септембра.

Црвено-бели јуниори нису успели да у првом полувремену нађу рупу у бедему гостију па је прво полувреме завршено без погодака, уз две претње тима из Крушевца.

Ни наставак није донео знатно више узбуђења, али је једна добра акција по левом боку била довољна да омладински шампион упише нова три бода. Стојановић је после продора упутио повратну лопту у срце гостујућег шеснаестерца где је спремно дочекао најбољи стрелац омладинаца Црвене звезде Његош Купусовић и затресао мрежу.

Резултат из 60. минута остао је на снази до краја утакмице, па је тим Николе Пуаче стигао до 10. узастопне победе у Омладинској лиги Србије и продужио тријумфални низ који сад траје тачно пола године.

Јуниори Црвене звезде такмичење ће наставити већ у среду кад их очекује гостовање Вождовцу у оквиру 20. кола Омладинске лиге.

Црвена звезда – Трајал 1:0 (0:0)

Стадион: Помоћни терен стадиона „Рајко Митић“. Гледалаца: 250. Стрелац: Купусовић у 60. минуту. Жути картони: Великић, Купусовић (Црвена звезда), Живић (Трајал).

Црвена звезда: Гордић, Кукољ, Пуповић (од 80. Стајић), Аџибаба (од 77. Ајдиновић), Савић, Ераковић, Одада (од 72. Дедијер), Стојановић, Купусовић, Новаковић (од 90. Миликић), Великић (од 86. Милисављевић).

Трајал: А. Николић, М. Николић, Кршанин (од 80. Манић), Трнавац, Анђелковић (од 78. Дашић), Петровић, М. Николић (од 87. Миловановић), Јевтић, А. Томић, Томовић (од 72. С. Томић), Зоговић (од 63. Живић).