Нови тријумф Звезде над Медвешчаком

63

Хокејаши Црвене звезде победом над Медвешчаком од 8:2 су окончали такмичење у лигашком делу ИХЛ лиге и освојили прво место са само три пораза.

Црвено-бели су и у другом мечу против Медвешчака убедљиво славили и на најбољи начин најавили борбе у плеј-офу.

По два гола постигли су Андреј Цвик и Влачеслав Чегринцев који је уписао и једну асистенцију. По гол и асистенцију забележили су Павел Поправка, Марко Бркушанин и Михал Даниел.

Полуфиналне серије плеј-офа почињу 2. марта, а противник Црвене звезде биће познат након што буду одигране све утакмице у лигашком делу ИХЛ лиге.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МЕДВЕШЧАК 8:2 (2:0, 2:1, 4:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Недељковић, Пердув, Диманић, Поповић. Казне: Црвена звезда 6 минута, Медвешчак 8 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Васић, Анић, Бркушанин 1 (1ас), Чегринцев 2 (1ас), Даниел 1 (1ас), Драговић, Гаидаш, Јанковић, Керезовић, Кулешов, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац, Поправка 1 (1ас), Ристић, Сабадош 1, Шпањевић (1ас), Вукићевић (1ас), Цвик 2, Ђумић (2ас).

МЕДВЕШЧАК: Микулић, Николић, Белина, Бренчун, Буковић, Буразин (1ас), Чурчић (1ас), Јанковић, Ковачек 1, Миличић, Пауловић, Ружић, Сертић, Шимуновић, Тадић, Ведлин (1ас), Вуглаћ 1.

Претходни текстПионири Црвене звезде освојили Мини куп!