Звезда поново боља од Младости

61

Хокејаши Црвене звезде поново су били бољи од загребачке Младости у ИХЛ лиги. Овога пута црвено-бели су славили резултатом 7:2.

Гости су први дошли до предности на овом мечу, а преокрет нашој екипи донели су Цвик и Керезовић. Младост је поново изједначила, али је Звезда на други одмор отишла са минимлним вођством након гола Гаидаша.

У последњој трећини црвено-бели су заиграли много боље, а голови су се ређали. Већ у првом мниуту наставка Чегринцев је повисио на 4:2, а ктри минута касније Новаковић је донео три гола предности нашем тиму. Са два гола у кратком преиоду Чегринцев и Даниел су поставили коначан резултат меча – 7:2.

Овим тријумфом хокејаши Црвене звезде су се учврстили на челу табеле са 13 победа, три пораза и 38 бодова.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – МЛАДОСТ 7:2 (1:1, 2:1, 4:0)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Ђ. Фазекаш, Т. Фазекаш, Ђокић, Дакић. Казне: Црвена звезда 8 минута, Младост 6 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Бркушанин (2ас), Чегринцев 2 (2ас), Даниел 1 (1ас), Драговић, Дзиов, Гаидаш 1 (2ас), Јанковић, Керезовић 1 (1ас), Кулешов (2ас), Марковић, Машић, Новаковић 1, Подунавац (1ас), Ристић, Сабадош (1ас), Шпањевић, Вукичевић, Вуковић, Цвик 1.

МЛАДОСТ: Горшић, Штимац, Борић, Церовечки 1, Гргурић, Ившац, Јањатовић, Л. Крамарић 1, Н. Крамарић, Ловак, Манзони, Мартинић, Новак (1ас), Премерл, Шутевски, Трстењак (1ас), Ђерек.