Црвено-бели славили у Цељу

80

Хокејаши Црвене звезде савладали су на гостовању ЕЦЕ Цеље са 1:2 у ИХЛ лиги.

Наставили су црвено-бели тамо где су стали пре паузе која је трајала две недеље. Победнички низ у регионалном такмичењу се наставља, а овога пута Звезда је била боља од Цеља.

У прве две трећине није било голова, али је Црвена звезда већ у 1. минуту треће деонице повела голом Артема Кулешова. Пет минута касније наша екипе је дуплирала предност, а стречац је био Андреј Цвик. Домаћи су преко Клавжара смањили на 1:2 и то је био коначан резултат утакмице.

Овом победом наши хокејаши су сачували лидерску позицију на табели, а већ сутра (недеља, 17.30) црвено-бели ће јоош једном одмерити снаге са екипом ЕЦЕ Цеље.

ЕЦЕ ЦЕЉЕ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Цеље – Дворана: Цеље. Гледалаца: 120. Судије: Јерам, Јаворник, Режек. Казне: ЕЦЕ Цеље 6 минута, Црвена звезда 6 минута.

ЕЦЕ ЦЕЉЕ: Гајшек, Трелц, Ф. Јерам, У. Јерам, Кастелиц, Клавжар 1, Кнез, Колар, Кукович, Немечек, Ограјеншек, Огризек, Рибич, Сребот, Вох, Ј. Зупанц, М. Зупанц.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Бркушанин (1ас), Чегринцев, Даниел, Гаидаш, Јанковић, Јововић, Кулешов 1, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац, Ристић, Сабадош (1ас), Шпањевић, Вукичевић, Цвик 1.

Претходни текстХајдин: Верујем у успех