Звезда моћна у Загребу

97

Хокејаши Црвене звезде остварили су убедљив тријумф над Медвешчаком у Загребу резултатом 0:5 у ИХЛ лиги.

Црвено-бели су до вођства дошли у 15. минуту. Иако су имали играча мање на леду наши хокејаши су повели голом Павла Подунавца. Са два гола Марка Драговића и Роберта Сабадоша Звезда је у другој трећини повела са 0:3.

На почетку трећег периода игре Богдан Гаидаш је постигао четврти гол, а коначан резултат пет минута пре краја утакмице поставио је Иван Анић.

Победом у Загребу хокејаши Црвене звезде су засели на врх табеле. Црвено-бели би требало да за две недеље наставе такмичење у ИХЛ лиги гостовањем ЕЦЕ Цељу.

МЕДВЕШЧАК – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Загреб – Дворана: Велесајам. Судије: Пирагић, Смердељ, Саковић, Полашек. Казне: Медвешчак 6 минута, Црвена звезда 6 минута.

МЕДВЕШЧАК: И. Микулић, Николић, Бабић, Белина, Белинић, Бренчун, Будак, Буковић, Буразин, Фичур, Ковачек, Кривошић, Л. Микулић, Миличић, Пауловић, Плешко, Ракар, Сертић, Шимуновић, Смолец, Ведлин, Вуглаћ.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић 1, Анђелковић, Араи, Чегринцев, Даниел, Драговић 1, Гаидаш 1, Јанковић, Јововић, Керезовић (1ас), Кулешов, Марковић, Машић, Новаковић (1ас), Подунавац 1, Сабадош 1 (1ас), Шпањевић, Вукичевић, Вуковић, Цвик (1ас).

Претходни текстСтојковић: Уз наше навијаче можемо све
Следећи текстТенисерке Црвене звезде шампионке Србије!