Звезда поново боља од Славије

66

Хокејаши Црвене звезде још једном су савладали Славију Јуниор, овога пута са 3:1 у ИХЛ лиги.

За нешто мање од 24 сата црвено-бели су два пута савладали словеначку екипу.

Звездини оклопници су у 15. минуту примили гол, али су до краја прве трећине голом Марка Бркушанина успели да изједначе. На самом крају другог периода Звезда је новим голом Бркушанина преокренула резултат у своју корист, а тријумф наше екипе потврдио је Никола Керезовић након што су црвено-бели имали два играча више на леду.

На овом мечу истакао се Марко Бркушанин са два гола, а одличну партију пружио је и Влачислав Чегринцев који је уписао три асистенције.

Са ове две победе Црвена звезда је избила на друго место на табели са бодом мање од екипе ЕЦЕ Цеље које има и утакмицу више. Наредног викенда наши хокејаши дочекују Медвешчак.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – СЛАВИЈА ЈУНИОР 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Смердељ, Ђ. Фазекаш, Поповић и Дакић. Казне: Црвена звезда 12 минута, Славија 44 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ранковић, Васић, Анић, Анђелковић, Араи, Бркушанин 2, Чегринцев (3ас), Даниел, Драговић, Гаидаш (1ас), Јанковић, Керезовић 1, Кулешов, Марковић, Машић, Новаковић, Подунавац (1ас), Сабадош, Шпањевић, Вукичевић, Вуковић, Цвик.

СЛАВИЈА ЈУНИОР: Павлич, Сотлар, Бернард, Бохинц, Чампа (1ас), Чуден, Горше, Комполшек, Лапорник, Лебен, Миклавчич, Погачар, Пушењак, Шчап 1, Ситар, Скерлеп, Зибелник (1ас).

Претходни текстМачва – Црвена звезда 0:2
Следећи текстМилојевић: Знали смо шта нас чека, идемо даље