Металопластика – Црвена звезда 28:20 (15:13)

148

Рукометаши Црвене звезде поражени су у 4.колу плеј-офа Суперлиге у Шапцу од Металопластике 20:28 (13:15).

Иако почетак није наговештавао овакав епилог на крају, Црвена звезда је доживела трећи пораз у плеј-офу.

Отворили су црвено-бели утакмицу у Шапцу серијом 4:1, уз три гола Мандића, и стали. Домаћа екипа је са две серије успела да се врати у меч и преузме вођство које до краја није испуштала. у 12.минуту је било 5:5, а затим су стекли Шапчани три гола предности у финишу, 11:8.

Звезда је са три везана гола стигла до изједначења у 29.минуту, али су Гојковић и Ђукић донели 15:13 Металопластици за полувреме.

У наставку Металопластика је одржавала плус два а првом серијом успела да се одвоји на +5 пред тајм-аут у 39.минуту, 21:16. До краја Шапчани су у серијама постизали голове, а Црвена звезда је само седам пута затресла мрежу домаћина. На истеку 57.минута коначан резултат поставио је Бугариновић, 28:20.

Најефикаснији у редовима Црвене звезде био је Ненад Мандић са 5 голова.

Већ у среду, у 5.колу, Црвена звезда дочекује Динамо из Панчева у „Шумицама“, (19:00).

Mеталопластика – Црвена звезда 28:20 (15:13)

Шабац, дворана: „Зорка“. Гледалаца: 800. Судије: Марић (Панчево) и Машић (Зрењанин). Седмерци: Металопластика, Црвена звезда 3 (3). Искључења: Металопластика 2, Црвена звезда 4 минута.

МЕТАЛОПЛАСТИКА: Воркапић 5, Трнинић 5, Дошен 1, Дакић 1, Брајовић 4, Митровић, Арсић, Ђукић 2, Јездимировић, Митровић, Матичић 2, Тодоровић, Гојковић 3, Милић 1, Владисављевић, Тркуља 4. Тренер: Владан Јордовић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чоловић, Шотић 2, Радисављевић, А. Бабић 2, Ивановић 1, Пешић, Љубеновић, Бугариновић 1, Милосављевић 3, Пејчиновић, Рајичевић 2, Мандић 5, Д. Бабић 2, Кљајић 2, Зејак, Ђурковић. Тренер: Ненад Перуничић

Претходни текстЈовељић: Хвала тренеру и саиграчима