Јуниорима Звезде 2 злата на дворанском Првенству Србије

105

Протеклог викенда одржано је Појединачно дворанско првенство Србије у јуниорској конкуренцији у Атлетској дворани у Београду.

Звездини атлетичари освојили су 2 златне, 2 сребрне и 1 бронзану медаљу. Најуспешнији такмичар црвено-белих био је Никола Ковачевић који је освојио златну медаљу у трци на 200 метара и бронзану у трци на 60 метара. Другу златну медаљу освојила је Јована Делић у скоку у вис. Сребрне медаље освојиле су Сара Огњеновић у бацању кугле и Тамара Радин у трци на 800 метара.

Резултати Звездиних атлетичарки и атчетичара на Појединачном првенству Србије у дворани:

Јуниорке
Скок у вис – Јована Делић, 1. место (1,63), Маријана Видојевић, 4. место (1,55), Ивана Тучић, 6. место (1,50)
Бацање кугле – Сара Огњеновић, 2. место (12,30)
800м – Тамара Радин, 2. место (2:18,20)
Троскок – Маријана Видојевић, 4. место (10,89)
200м – Ангела Илић Рончели, 4. место (25,85)
400м – Ангела Илић Рончели, 5. место (1:00,30), Александра Петровић, 7. место (1:01,17)