Црвено-бели савладали и Шабац

66

Ватерполисти Црвене звезде савладали су Шабац у 7. колу Регионалне А2 лиге резултатом 11:10.

Црвено-бели су до краја друге четвртине стекли три гола предности 7:4. У трећем периоду су голом Огњена Стојановића повели са 8:4 и ту разлику су чували до последње четвртине. Било је 10:6 за Звезду, па и 11:8 на три минута до краја, али је Шабац успео да са још два гола ублажи пораз.

По два гола за Црвену звезду постигли су Вељко Танкосић, Александар Његован и Огњен Стојановић. По једном у листу стрелаца су се уписали Бурсаћ, Шуберић, Илић, Николов и Асановић.

Тријумфом над Шапцем Црвена звезда је остварила и седму победу и са мкасималним учинком остала на челу табеле.

Ово је било последње коло Регионалне А2 лиги одиграно у 2017. години. Наредно 8. коло се игра 10 .јануара следеће године када ће Црвена звезда бити слободна.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ШАБАЦ 11:10 (3:2, 4:2, 2:2, 2:4)

Београд – Базен: СЦ Милан Гале Мушкатировић. Судије: Миодраг СТефановић и Ненад Голијанин. Играч више: Црвена звезда 7(2), Шабац 9(5).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Добожанов, Танкосић 2, Радовић, Бурсаћ 1, Шуберић 1, Илић 1, Његован 2, Тохољ, Николов 1, Танасковић, Стојановић 2, Асановић 1, Тодоровски, Љубеновић. Тренер: Дејан Савић.

ШАБАЦ: Алексић, Ераковић, Марковић, Репановић 2, Будурин 1, Велкић 1, Илић 1, Шушљашвили 2, Тркуља 3, Тенжера, Петровски, Цветковић, Поповић, Мески. Тренер: Живислав Живановић.

Претходни текстЗвезда рутински до 8-0
Следећи текстЦрвена звезда мтс на јуниорском Ф4 АБА лиге!