Црвено-бели савладали Младост у Загребу

70

Црвена звезда је остварила и 10. победу у ИХЛ лиги. Овога пута црвено-бели су савладали Младост у Загребу са 2:3.

Наши хокејаши су головима Уроша Бјелогрлић и Немање Вучуревића повели са 0:2. Домаћи су до краја друге трећине смањили на 1:2, а на почетку трећег периода Роберт Сабадош је повисио на 1:3. У 53. минуту Младост је смањила на 2:3 и поставила коначан резултат.

Хокејаши Црвене звезде ссе налазе на 2. месту на табели са 4 бода мање од водећег Триглава који има и утакмицу више.

МЛАДОСТ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Загреб – Дворана: Велесајам. Гледалаца: 66. Судије: Мецингер, Саковић, Крчелић. Казне: Младост 30 минута, Црвена звезда 6 минута.

МЛАДОСТ: Горшић, Штимац Ројтинић, Борић, Н. Церовечки, Р. Церовечки, Делић, Гргурић, Ившац, Козина, Крамарић, Љубић 1, Мартинић, Матошић, Новак (1ас), Шутевски, Н. Трстењак 1, Т. Трстењак.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Козак, Ранковић, Анић (1ас), Бјелогрлић 1, Бркушанин (1ас), Даниел, Леонов, П. Новаковић (1ас), Пајевић, Сабадош 1, Сефич (1ас), Вучуревић 1 (1ас), Вукичевић, Цвик, Ђумић (1ас).