Пораз црвено-белих у продужецима

77

Хокејаши Црвене звезде изгубили су после продужетака у веома драматичној утакмици ИХЛ лиге од Триглава резултатом 1:2.

Још један веома драматичан и тежак меч црвено-бели су одиграли са екипом Триглава. Као и у првом дуелу у Словенији када је Триглав славио са 1:0 и у овом дуелу су доминирале одбране супротстављених тимова.

Први гол пао је у 5. минуту када су гости повели преко Терликара. Црвено-бели су до изједначења дошли у другој трећини. Стрелац гола у 34. минуту био је Иван Анић. Велика борба водила се до самог краја меча, али су голмани били на висини задатка, па је меч ушао у продужетке.

Након само једног минута Словенци су стигли до победе новим голом Терликара.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ТРИГЛАВ 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1)

Београд – Ледена дворана Пионир. Судије: Т. Фазекаш, Николић, Дакић, Ђокић. Казне: Црвена звезда 16 минута, Триглав 10 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Козак, Ранковић, Бркушанин, Бучкин, У. Новаковић, Подунавац, Сефич, Вучуревић, Анић 1, Бјелогрлић, Сабадош, Ђумић, Леонов, П. Новаковић, Пајевић, Вукичевић, Цвик, Даниел.

ТРИГЛАВ: Плавц, Ус, Ахачич, Шкрјанец, Терликар 2, М. Вилфан, Зупан, Бан, Грошељ, Хочевар, К. Поточник (1ас), М. Поточник, Лампич, Логар, Простор, Тавчар, Н. Вилфан, Розман.