Пораз црвено-белих у Крању

99

Хокејаши Црвене звезде поражени су у првом колу Међународне хокеј лиге (ИХЛ) од Триглава у Крању резултатом 1:0.

Једини гол на мечу постигнут је у другој трећини у 24. минуту када је Жан Зупан затресао мрежу црвено-белих. На жалост наши хокејаши нису успели да узврате и бодови су остали у Крању.

Наредног викенда на програму су утакмице 2. кола, а Црвена звезда ће дочекати МК Блед у Леденој дворани Пионир.

ТРИГЛАВ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Крањ – Дворана: Злато поље. Гледалаца: 60. Судије: Пахор, Франц и Јаворник. Казне: Триглав 14 минута, Црвена звезда 10 минута.

ТРИГЛАВ: Шенк, Ус, Ахачич, М. Бан, У. Бан, Хочевар, Јенко, Лампич, Логар, Муби, Поточник, Простор, Рожман, Шкрјанец (1ас), Тавчар, Терликар (1ас), М. Вилфан, Н. Вилфан, Зупан 1.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митић, Ранковић, Анић, Бјелогрлић, Бркушанин, Бухкин, Даниел, Керезовић, Леонов, П. Новаковић, У. Новаковић, Олонов, Пајевић, Подунавац, Сабадош, Сефић, Вучуревић, Вукичевић, Цвик, Ђумић.