Милијаш: Добра шанса пред реванш

47

Први меч другог кола квалификација за Лигу Европе Црвена звезда одиграла је нерешено 1:1 са казахстанским Павлодаром.

Утакмицу смо нажалост завршили нашом грешком и тиме Иртишу дали наду пред њихов пут у Београд. Добрих 90 минута је иза нас, мислим да смо одиграли добро и да имамо повољан резутат пред реванш меч. Друго полувреме је пред нама и даћемо све од себе да из овог меча изађемо као победници. Све у свему, можемо да будемо задовољни резултатом, после тешког пута, вештачког терена, могу да кажем да смо добро играли. Остаје жал због пада концентрације у надокнади времена — рекао је Милијаш.

Подршка црвено-белим фудбалерима није изостала ни у далеком Павлодару.

Морам да истакнем колико смо захвални навијачима. Њихова подршка нам на сваком мечу много значи. Није лако прећи готово 10.000 километара у оба правца како би нас подржали и носили током утакмице и заиста смо им сви захвални на томе. Надам се да ће на реваншу на Маракани бити одлична атмосфера, како само наши навијачи знају да направе, а ми ћемо им се одужити на терену — поручио је Милијаш.

Претходни текстМилојевић: Подижемо форму
Следећи текстЖреб: Звезда против Спарте из Прага