Пораз Звезде у Котору

72

Ватерполисти Црвене звезде изгубили су у 5. колу Регионалне А2 лиге од Приморца на гостовању резултатом 8:5 (4:2, 3:1, 0:1, 1:1).

Црвено-бели су повели голом Стефана Илића и од тог тренутка Приморац је преузео потпуну контролу. Са четири гола су преокренули резултат, а Филип Чорић је у последњим тренуцима првог периода игре смањио на 4:2. До краја првог полувремена домаћи су дуплирали своје вођство 7:3.

Црвено-бели су у другом полувремену играли доста боље, посебно у одбрани, али нису успели да угрозе вођство Приморца. Иако су примили само један гол, наши ватерполисти су на крају поражени са 8:5.

У наредном колу ватерполисти Црвене звезде дочекују Медвешчак.

ПРИМОРАЦ – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 8:5 (4:2, 3:1, 0:1, 1:1)
Котор – Судије: Јошко Пранчић (Хрватска) и Борис Обрадовић (Црна Гора). Играч више: Приморац 9 (4), Црвена звезда 9 (2). Петерци: Приморац 1 (1).
ПРИМОРАЦ: У. Бргуљан, Гопчевић 1, Вукасовић, Петровић, М. Бргуљан 1, Тодоровић, Аџић, Н. Радоњић 2, Кривокапић 2, И. Радоњић, Кријешторац, Матковић 1, Поповић, Савељић 1. Тренер: Петар Вицо.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Краљ, Танкосић, Јовић, Ивошевић, Шуберић 1, Илић 1, Бјелић, Љубеновић, Николов, Чорић 1, Драшковић, Пековић 1, Тодоровски, Бурсаћ. Тренер: Александар Николић.