Божовић: Шансе су пола-пола

85

Након утакмице у Разграду, шеф стручног штаба нашег клуба Миодраг Божовић изнео је своје утиске са меча.

Као што сам и рекао раније, Лудогорец је изванредна екипа. У првом полувремену нисмо успели да се повежемо, и фактички ништа нисмо направили. У другом полувремену смо заиграли боље, направили смо неколико шанси дали два гола, и штета што смо наивно примили други гол. Ништа још увек није решено, шансе у 50-50% – рекао је Божовић, који је упитан шта се то променило у Звездиној игри у наставку.

У наставку смо успоставили неку пас игру, покушали смо нешто да направимо свесни да можемо и да изгубимо, али боље да изгубимо покушавајући да нешто одиграмо, него да не одиграмо ништа – био је јасан Божовић.

У реваншу би Звездина предност могла да буде подршка са трибина.

Биће то велика предност за нас. На Маракани нас није лако победити, а након овог резултата биће пун стадион – уверен је Божовић.