Петковић: Заслужујемо пун стадион

48

Одличну партију у Чачку пружио је наш десни бек Марко Петковић.

Иако се по резултату не би рекло, ово је била тешка утакмица играна на лошем терену. Ипак, све време смо били максимално концентрисани. Отворили смо утакмицу добро и гол у десетом минуту нам је улио сигурност у наставку. Прво полувреме смо одлично одиграли и растерећено наставили до краја – рекао је Петковић.

Уписао је и асистенцију код другог гола који је постигао Александар Катаи.

Генерално се добро разумем са Салетом на терену. Данас је играо по левој страни, али код свог првог гола је у нападу прешао на моју страну. Увежбавамо овакве акције и на тренинзима. Драго ми је што сам му помогао да забележи хет-трик данас.

Остала је још једна утакмица – прослава титуле на нашем стадиону.

Очекујемо све наше навијаче да у суботу од 18:30 дођу на утакмицу против Радничког. Ова генерација је заслужила стадион попуњен до последњег места. Одлична сезона је иза нас и показали смо свима да ће, поред незаборавне атмосфере на трибинама, имати шта да виде и на терену – сматра Петковић.

Претходни текстБожовић: Увертира за пуну Маракану