Још један убедљив пораз црвено-белих

40

Ватерполисти Црвене звезде доживели су нови убедљив пораз у Триглав регионалној лиги. Црвено-бели су у 7. колу пред домаћом публиком изгубили од екипе Јадран Царине 1:8, по четвртинама 0:1, 1:3, 0:2, 0:2.

Једини погодак за наш тим постигао је Александар Андрејевић, док је најефикаснији у тиму Јадрана био Никола Јановић са 3 гола.

Екипа Рсите Маљковића налази се на 7. месту на табели са две победе и четири пораза. Црвено-беле већ у недељу 8. новембра очекује дуел 8. кола када дочекују ЈУГ од 20 часова  и 45 минута.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ЈАДРАН ЦАРИНЕ 1:8 (0:1, 1:3, 0:2, 0:2)
Базен: Бањица. Гледалаца: 400. Судије: Путниковић и Виријевић. Играч више: Црвена звезда 13 (1), Јадран 8 (3).
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Краљ, Јовић, Јанковић, Рапановић, Бакић, Радуловић, Јовановић, Андрејевић 1, Тришић, Ешкерт, Танкосић, Кнежевић, Тодоровски, Колашинац. Тренер: Ристо Маљковић.
ЈАДРАН ЦАРИНЕ: Кандић, Укропина 2, Попадић, Ковачић, Видовић 2, Москов, Баничевић, Јановић 3, Гардашевић, Рандић, Петровски, Пјешивац, Поповић, Спајић 1. Тренер: Владимир Гојковић.

Претходни текстТерзић: Састанак Звезде и ЕПС у понедељак